bilgi@modernetiket.com.tr
0. 332 342 01 80

MODERN ETİKET REKLAM TABELACILIK...

Kurumsal

aTarihçe

 Modern Etiket sektörünün lider kuruluşu olma hedefi doğrultusunda çalışan, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ile Türkiye'nin saygın markaları arasında yer almaya sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yapma gayretiyle yoluna devam ediyor.

     Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtmaya çalışan  Modern Etiket, dekorasyonda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim  anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren  Modern Etiket, aynı zamanda sektöründeki standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

     Modern Etiket, yüzlerce ürünü farklı zevkler ve mekanlarla buluşturuyor.

Misyonumuz
     Araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı zevklerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.

Vizyonumuz
     Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, Bununla birlikte ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye'ye döviz girdisi kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine destek olmaktır.

Kurumsal

  • Kurumsal
HIZLI İLETİŞİM

Sorun ve şikayetlerinizi bize hızlı bir şekilde bildirin